Vizyonumuz

Yeni nesil hizmet

Akbay Hukuk müvekkil ve danışanlarına yeni nesil bir hizmet sunmaktadır. İş ortaklarıyla geliştirdiği kurumsal altyapı sayesinde, mekândan bağımsız etkileşimli toplantılar yapılabilmektedir. Belge paylaşımından uzaktan eğitime kadar bir çok olanağı destekleyen online altyapımız müvekkil ve danışanlarımıza daha ulaşılabilir ve daha düşük maliyetli bir hizmeti olanaklı kılmaktadır.

Güçlü iş birlikleri

Akbay Hukuk, güçlü iş birlikleri sayesinde, yetkin bir avukatlık, arabuluculuk ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Alanında uzmanlaşmış akademisyenler ve sektör danışmanları ile müvekkil ve danışanlarının gereksinimlerine uygun çözüm odaklı bir anlayışı benimser.

Şeffaflık

Akbay Hukuk tarafından sunulan tüm avukatlık, müşavirlik, arabuluculuk ve eğitim hizmetleri şeffaflık ilkesi üstüne inşa edilmiştir. Yapılan tüm iş ve işlemler hesap verebilirlik merkeze alınarak yapılmakta ve bu çerçevede talebe bağlı olan veya olmayan bilgilendirmeler yapılmaktadır.

Uyuşmazlık öncesi ve sonrası için etkili yardım

Akbay Hukuk sadece uyuşmazlık çıktığında sizi temsil etmemektedir. Uyuşmazlık öncesinde karşılaşılabilecek sorunları değerlendiren etkili bir danışmanlık hizmeti verilmektedir. Bu çerçevede hem uyuşmazlık öncesi hem uyuşmazlık sonrası tüm olasılıklar etraflıca müvekkil ve danışanlarla paylaşılmaktadır.

Kuram, kural ve kurum

Akbay Hukuk’ta müvekkil ve danışanlar sadece anlık çözümlere yönlendirilmez. Bu nedenle hukuk kuramsal düzeyde değerlendirilip, ele alınan sorunlara kalıcı çözümler önerilmektedir.